ارتباط ویژه چیست ؟

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
اطلاعیه روابط عمومی موسسه عرفان حلقه در تاریخ ۱۳ بهمن ماه ۱۳۸۶
قابل توجه تمام بازدیدکنندگان سایت همراهان عرفان کیهانی(حلقه) از تمام نقاط دنیا
حلقه ارتباط ویژه
بسم الله الرحمن الرحیم
طبق نظر و اعلام استاد محمد علی طاهری، حلقه  ارتــــبـــــــاط ویژه، از ساعت ۲۲ مورخ ۱۳ بهمن ماه ۱۳۸۶، به طور ۲۴ ساعته در تمام دنیا اعلام گردید.
تمام مردم دنیا، جهت بهره گیری از درمان، رسیدن به آرامش، کاهش اضــــــطراب و نـــــــگـــــرانی و ... می توانند از این ارتباط به طور نامحدود بهره مند شوند.
لازم به توضیح است که از این ساعت به بعد، کلیه انسانها در تمام نقاط دنیا، می توانند ارتباط گرفته و وارد این حلقه گردند.
شــــــرط برقراری ارتباط و حضور در این حلقه، فقط و فقط شاهد بودن است و هیچ نیازی به دادن اسم، مشخصات و یا ساعت اتصال نمی باشد.
شـاهد بودن، به معنی تسلیم و بی طرفی است و فرد اتصال گیرنده، فقط کافی است که بدون قضاوت شاهد برقراری این حلقه باشد.
این ارتباط برای تمامی مردم دنیا برقرار می باشد.
نحوه برقراری ارتباط ویژه
از این پس تمام مردم دنیا در هر زمان که مایل باشند می توانند در حلقه ارتباط ویژه قرار گیرند کافی است چشمان خود را ببندد و فارغ از وقایع بیرونی شاهد وجود خودش گردد.
منظور از شاهد بودن این است که فرد بدون هیچ گونه قضاوت، متوجه وجودش و تغییرات در حال انجام باشد. به محض شاهد شدن فرد وارد این حلقه شده و ارتباط  آغاز می گردد. و هوشمندی حاکم بر جهان هستی فرد را در معرض ارزیابی و اسکن قرار می دهد و پروسه درمان از طریق هوشمندی شروع می شود. بستن چشم هیچ گونه الزامی ندارد. و فقط جهت جلوگیری از پرت شدن حواس به اطراف انجام می گردد و گرنه هرکس در هر لحظه و در هر حالتی (خوابیده، نشسته، مشغول انجام کار، چشم باز یا بسته) وارد حلقه ارتباط ویژه گردد و از نتایج آن بهره مند شود.
طــبق برنامه، خواهشمندیم که تمامی دوستانی که وارد این حلقه شده اند، اخلاقا متعهد شوند که نام و نام خـــــــــانوادگی، نام کــــشور، ایمیل و شماره تماس خود را در لینک زیر وارد نمایند تا از نظر آماری، بررسی خـــــــبررسانی این مساله در سطح جهان انجام گیرد و بتوان قدمهای بعدی را در راه اعتلای عرفان برداشت.
با سپاس
Joomla Templates - by Joomlage.com