« بیماری های بینشی»

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
به نام بي نام او
گزارش درمان
« بیماری های بینشی» 
بیماریهایی است که در اثر بینش غلط برای انسان به وجود می آیند.
برای مثال همواره عده ای به محض شنیدن خبرهایی مانند کاهش ناگهانی نرخ ارز، طلا و... در بازار دچار سکته قلبی ، رعشه بدن و سایر بیماری هامی شوند و این رخداد در دنیا بسیار شایع است . حال با توجه به قطعیت این تجربه که اکثر افراد با آن برخورد داشته اند، این سوال پیش می آید که رابطه بین نرخ ارز ، طلا و هر چیز دیگری از این قبیل با عملکرد قلب چیست ؟ و چرا در بعضی اشخاص باعث ایجاد سکته قلبی و ... شده است و در بعضی دیگر اثر بدی به جا نگذاشته است؟ و یا چرا بعضی از افراد با شنیدن خبر فوت نزدیکان، خویشان و دوستان خود به همین ترتیب دچار بیماری می شوند د. حالی که در علم پزشکی ظاهرا هیچ رابطه ای بین حوادث و وقایع و عملکرد اعضای مختلف بدن انسان مطرح نشده است. به راستی چرا شنیدن یک خبر می تواند باعث تغییرات مثبت و منفی در ذهن ، جسم یا روان بیمار شود؟
برای پاسخ دادن به این سؤال ، ابتدا علل بیماری را دسته بندی می کنیم. انسان به دلایل مختلفی دچار بیماری شده ، سلامتی خود را ز دست می دهد، از جمله:
وجود آلودگی های میکرو ارگانیسمی
کهولت، پیری و خستگی
سوانح مختلف
سموم وآلودکی محیط
تغذیه نا مناسب
عدم تحرک بدنی
بینش غلط ( بیماری های ذهنی تنی- منتوسوماتیک)
- رفتارهای متضاد و دوگانه ( بیمارهای سایکوسوماتیک)
بیماری ها و نقایص مادرزادی و ارثی
«كتاب بينش انسان، استادمحمدعلى طاهرى، ص ١١،١٢»
#گزارش_درمان
#گزارش_فرادرماني_سايمنتولوژي_درمان
#Gozaresh_Darman
#gozareshdarman

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Joomla Templates - by Joomlage.com