مقالات سایت

نگاهی اجمالی بر فرادرمانی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
به نام بي نام او
گزارش درمان
نگاهی اجمالی بر فرادرمانی
جانها خود در اصل عیسی دمند                     یکزمان زخمند ودیگر مرحمند
گر حجاب از جــانها برخــاستی                گــفت هر جــانی مسیح آساستی
(مولانا)
 
نگاهی اجمالی بر فرادرمانی : 
 
فرادرمانی یک شاخه از طب مکمل است که خاستگاه آن کشور ایران و قدمت آن ، بیش از 30 سال می باشد. این روش درمانی ، متکی به سطح دانش و توانایی بشر نیست . اما در عصری در اختیار مردم جهان قرار می گیرد که می توان آن را "عصر هوشمندی"* نامید. منظور از هوشمندی ، هوشمندی حاکم بر کل کیهان است که از آن با عنوان "شبکه ی شعور کیهانی"* و "اینترنت کیهانی"* نیز یاد شده است. 
فرادرمانی نوعی درمان مکمل است که ماهیتی کاملا عرفانی دارد و شاخه ای از "عرفان کیهانی (حلقه)"* به شمار می آید. 
این رشته با قدمتی 30 ساله بنا بر ادراکات شهودی استوار بوده و توسط دکتر "محمد علی طاهری" بنیانگذاری شده است و اصول آن با عرفان ایران به طور کامل منطبق می باشد. 
در این شاخه ی درمانی ، بیمار توسط "فرادرمانگر"* به شبکه ی شعور کیهانی (شبکه ی آگاهی و هوشمندی حاکم بر جهان هستی - شعور الهی ) متصل شده و مورد کاوش (اسکن)* قرار می گیرد و ضمن ارائه ی اطلاعاتی از نحوه ی اتصال خود ، از طریق دیدن رنگ ها ، نور ، احساس حرکت و فعالیت نوعی انرژی در بدن و همچنین از طریق گرم شدن ، درد گرفتن ، تیر کشیدن ، ضربان زدن ، تشنج و غیره ، اعضای معیوب و تنش دار بدن او مشخص شده و به اصطلاح اسکن و با حذف علائم ، روند درمان آغاز می شود .
در این روش درمانی ، درمان هر موجود زنده ، اعم از حیوان و گیاه نیز از طریق انسان و با به کار گیری امکانات اینترنت کیهانی انجام می شود .
در فرادرمانی که بر اساس دیدگاه فراکل نگر انجام می شود ، کاوش و زیر ذره بین گذاشتن تمام اجزای وجود بیمار (اسکن) و تشخیص اجزای معیوب و رفع نا به سامانی آن ها به شبکه ی شعور کیهانی واگذار می گردد. شبکه ی شعور کیهانی مستقل از عوامل انسانی ، بیماری را تشخیص می دهد و آن را درمان می کند. این شبکه مانند یک اینترنت کیهانی تمام اجزا را زیر پوشش هوشمند خود قرار داده و برای استفاده از آن "هیچگونه تکنیکی" لازم "نیست" و ذکر و مانترا ، تخیل و تصور و تجسم ، ترسیم سمبل و اشکال نمادین ، تلقین و روش های خود هیپنوتیزم و ... کاربردی "" ندارد "" .
#گزارش_درمان
#گزارش_فرادرماني_سايمنتولوژي_درمان
#Gozaresh_Darman
#gozareshdarman

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Joomla Templates - by Joomlage.com