گزارش درمان 1:

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
 
به نام بي نام او
گزارش درمان
گزارش درمان 1
دوستای خوبم دم عیدی پدر یکی از دوستان مجموعه در یک حادثه بسیار ناگوار به شدت تصادف می کنن و به کما میرن. با پیگیری خود ایشون و یکی از دوستان دیگه سطح هشیاری ایشون که بهتره بگم از صفر یعنی قطع امید پزشکان در همون روز به سطح 2 بر می گرده. این دوستمون به خاطر رعایت حال ما و اینکه از جشن نوروز امسال نمونیم چیزی به ما نگفته بودن.
 
ولی امروز که با اجازتون رفته بودیم عیادت پدر ایشون سطح هشیاری ایشون به 9 رسیده بود.
 
جاتون خالی، یخورده تر و فرز شدیم و با کلک مرغابی رفتیم ICU هر کی از یه جایی تزریقی و قونیه کار می کرد. فکر کنم اگه اون آقای دکتری که ما رو دید ریختیم رو سر مریض و اومد سرمون داد کشید ، یخورده دیر تر می اومد ایشون از کما خارج می شدن و می رفتیم با هم فوتبال. من امروز یکبار دیگه به اثرگذاری لحظه ای حلقه های رحمانیت پی بردم و از خودم شرمسار شدم که چرا با این همه دلیل و برهان هنوز هم ایمانم تبدیل به یقین نشده بود.
 
اینو گفتم که هم برای خودم تجدید بیعت و قوت قلبی باشه با استاد عزیزمون دکتر محمد علی طاهری و هم اینکه شما هم طلب خیری بکنین و از روزی آسمونیه خودتون برای همه اونایی که نیازمند هستند و به ما دسترسی ندارند و یا کم کاری ماها باعث دوری این دوستان تن واحده از حلقه های رحمانیت شده، در روح جمعی انفاق کنیم.
 
استاد عزیز از خداوند متعال براتون طلب داریم.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Joomla Templates - by Joomlage.com