شرح حال فرادرمانگر تجربه دیگری

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
به نام بي نام او
گزارش درمان
شرح حال فرادرمانگر
قبل از آشنایی با عرفان حلقه, فردی گوشه گیر و منزوی بودم که از حضور در جمع دلهره داشتم.افکار درونی بسیار پیچیده و با تضاد بسیار زیاد.در برخورد با افراد مختلف, چهره ها و نقاب های مختلف داشتم.ظاهری خونسرد ولی درونی پر از آشوب.دچار افسردگی شده بودم که حتی منجر به تنگی نفس همراه با آه کشیدن شده بود.از اینکه یک روز دیگر شروع شده و باز خورشید طلوع کرده, ناراحت بودم.همانند مادر و مادر بزرگم در سن سی سالگی مشرف به یایسگی بودم.احساس تنفر از حضور همسر در منزل داشتم و از تنهایی خودم لذت می بردم. هیچ چیزی برایم مهیج و شادی آور نبود. به نوعی پوچی را در تمام لحظات زندگی تجربه کردم. انگیزه ای برای ادامه راه نداشتم و دچار روزمرگی شده بودم.اعتقادم به همه چیز و همه کس سست شده بود. ازاسلام بیزار بودم.قرآن به صورت کتابی بر روی طاقچه شده بود.
به لطف خدا و آشنایی با این راه حق و عظیم تمام موارد ذکر شده, به طور کل خاتمه پیدا کرد. از اینکه مسلمان هستم و کتاب آسمانی ما قرآن است و اینهمه چراغهای پرشفق برای این راه داریم, خدا را شکر می کنم. احترام فوق العاده ای برای پیامبر و ایمه معصومین قایل هستم.نماز عاشقانه برپا می دارم. وظایف مسلمانی مثل خمس و زکات و... را با عشق انجام می دهم. حال, عاشق همسرم هستم و دورویی ها و نقاب ها کنار رفت.افسردگی درمان شد و خوشحال و شکرگذار از شروع روزی دوباره به عنوان فرصتی برای با هم بودن و عاشق بودن, هستم.
تمام بیماری های کوچک و بزرگم در این راه پربرکت درمان شد.
نظیر 
اوتیت و گوش دردهای شدید که در تمام دوران کودکی دست به گریبانش بودم.
اضطراب های درونی
زانودرد
گلودرد چرکی
درد کتف چپ که حتی توان نگهداری دستم را نداشت و نمی توانستم زیاد بنشینم و یا زیاد راه بروم.
سردرد در ناحیه پیشانی
تارهای سفید موهای سر که به دلیل روان آشفته و درگیر, سفید شده بود, دوباره سیاه شد.
تعادل در رویش موهای زاید ایجاد شد.
بلع دردناک مری که به خاطر روان آشفته و ناامید بود, درمان شد.
فرزندم آبسه های چرکی عودکننده در لثه های فک بالا داشت که چند دوره آنتی بیوتیک گرفته بود, اما درمانی صورت نگرفت.فقط با ارتباط, به طور کامل درمان شد.
همسرم سردردهای زیاد داشت که به گردن سرایت می کرد, به طوریکه توان هیچ کاری نداشت, با ارتباط درمان شد.دچار اسهال هایی با منشا عصبی میشد که به شکر خدا با ایجاد آرامش درونی, این مورد هم مرتفع شد.
الان از با هم بودن در کنار هم لذت می بریم و عشق در زندگی ما جاری ست.
و همه اینها را مدیون استاد گرامی-استاد محمدعلی طاهری- هستم که راه میانبر کمال و پاکی را به ما آموخت.
سرفراز و سربلند باشید.
آدرس ربات اتصال درمان ارسال درخواست شما
www.telegram.me/ETSALDARMANBOT
پس از بررسي درخواست شما به کانال نظر اتضال درمان
آدرس کانال نظر اتصال درمان
www.telegram.me/Darkhast_Nazar

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Joomla Templates - by Joomlage.com