بیماری کیست

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
به نام بي نام او
گزارش درمان
بیماری کیست
سلام 
 تابستان امسال خواهرم با درد  شکم به دکتر مراجعه کرد و نتیجه  سونو گرافی کیست بزرگی را نشان داد که دکترها گفتند حتما باید هر چه زودتر جراحی بشه . با حمایت مربی مرمر گرامی   (چون خواهرم عضو عرفان حلقه نبود)، به ایشون  ساعت دادیم و خواهرم در اون ساعتها به ارتباط می نشست که در ارتباطها اکثرا به خواب میرفت ..در این میان  پزشک دیگری گفتند  راه درمان دارویی رو چند هفته امتحان کنیم و بعد جراحی . و این باعث شد جراحی عقب بیفته و فرصت بیشتری برای ارتباط گرفتن ایجاد بشه. دو ماه بعد ار شروع  ارتباط فرادرمانی ،سونوگرافی سوم نشون داد که کیست چروکیده و کوچک شده و نیازی به جراحی نیست.و باعث تعجب پزشک معالج و سونوگرافیست شد . و ما رو از نگرانی نجات داد.
 
سپاس فراوان از مربی مرمر عزیز که در اون روزها مایه دلگرمی ما بودند و  با مهربانی و صبوری پیگیر درمان خواهرم بودندو حلقه های لازم رو نظر میکردند.. سپاس  از همه مسترها ی محترم و بانیان بزرگوار اموزش آن لاین عرفان حلقه   و استاد طاهری گرامی که این حلقه نجات رو در اختیار همه گذاشتند.
#گزارش_درمان
#گزارش_فرادرماني_سايمنتولوژي_درمان
#Gozaresh_Darman
#gozareshdarman
www.gozareshdarman.com

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Joomla Templates - by Joomlage.com