مقالات سایت

بیماری سوختگی شدید درمانی دیگر

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
به نام بي نام او
گزارش درمان
بیماری سوختگی شدید
 
سلام خدمت دوستان 
عجیب ترین داستانی که توو این مدت اتفاق افتاد که بنده و اطرافیانم شاهد و حیرت زده معجزه بزرگ الهی شدیم سوختگی برادر دوستم بود.
 
برادر دوستم در سن 60 سالگی در ماشین خودش نشسته بوده که کپسول گاز ماشین نشتی داشته و با یه استارت ماشین آتش میگیره . ایشون یک ربع در ماشین در حال اتش گرفتن بوده که به کمک دوستان بیرون میاد . 
 
وقتی بردنش بیمارستان گفتن فقط به خانوادش بگید بیان این نفسای آخرشه . ایشون به قدری سوخته بودن که کله پا دست کل بدنشون باد کرده بود کلشون به اندازه یه هندوانه بزرگ شده بود . راه نفسشون سوخته بود و از طریق یه سوراخی که ایجاد کرده بودن میتونست کمی نفس بکشه .
 
خلاصه زمانی که فهمیدم .بدون اینکه به خانوادش بگم یه طرفه فرادرمانی کار کردم روی ایشون . کاملا شاهدو تسلیم . واقعا دیدن معجزه خدا لرزه به تنم میندازه که کسی که گفتن نفسای اخرشه . ناگهان راه نفسش خوب میشه اصلا انگار نه انگار که از داخل سوخته بوده. 
 
بعد از دوروز ورم کل بدنش میخوابه . بعد از چهار روز شروع به حرف زدنو خندیدن میکنه تمام بدنش که آب انداخته بود خشک میشه و روو به بهبودی میره . چشمانشون باز میشه  و خلاصه کسی که دکترا میگفتن برای حد اقل زخماش باید شیش ماه بستری شه سر دوهفته مرخص شدن و روو پاهای خودشون راه میرفتن. و این قضیه باعث تعجب همه دوستان و خانواده مخصوصا تیم پزشکیشون شده بود . 
 
طلب خیر برای همه
 
 
آدرس ربات اتصال درمان ارسال درخواست شما
www.telegram.me/ETSALDARMANBOT
پس از بررسي درخواست شما به کانال نظر اتضال درمان
آدرس کانال نظر اتصال درمان
www.telegram.me/Darkhast_Nazar

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Joomla Templates - by Joomlage.com